Odra House

Apartamenty i Mieszkania "Odra House" zrealizowane w 2010r.

Budynek o ponadprzeciętnym standardzie m.in. z fitnesem tylko dla mieszkańców, wózkownio-rowerowniami i pięknym zagospodarowaniem terenu - wodospad, plac zabaw z bezpieczną nawierzchnią 'playtop', miejsca do wypoczynku i dużo zieleni.

Ten nowoczesny, reprezentacyjny, 8-mio piętrowy budynek o dynamicznej bryle zróżnicowanej wysokościowo i stylistycznie przykryty jest zielonym dachem z bujną roślinnością. Otaczające budynek tarasy ze szkła i stali nierdzewnej oraz z perforowanej blachy aluminiowej nadają bryle lekkości i nowoczesności.

Szereg nowoczesnych technologii zastosowanych w budynku zapewnia komfort mieszkania i zmniejsza koszty utrzymania. Materiały, z których wybudowano "Odra House" zapewniają wysoką izolacyjność termiczną i akustyczną, co sprawia, że mieszkania są bardzo dobrze dogrzane i dają możliwość odizolowania się od sąsiadów i zgiełku miejskiego (m.in. szyby w oknach o izolacyjności 40db) oraz gwarantują solidność na lata. Na terenie osiedla obowiązuje system jednego klucza - tzw. MasterKey, który sprawia, że jednym kluczem otwieramy wszystkie drzwi, do których mamy dostęp (furtka, klatka, komórka lokatorska, mieszkanie). Do budynku doprowadzony jest światłowód, który zapewnia w mieszkaniach szybki internet, telewizję HD 3 generacji i telefon cyfrowy, dodatkowo anteny satelitarne umieszczone na dachu i sieci dwóch największych dostawców telefonicznych sprawiają, że teletechniczne uzbrojenie mieszkań jest kompletne.

W "Odra House" znajduje się 170 mieszkań i apartamentów o powierzchni od 30 do 125 m² i 9 lokali usługowych - biurowych, garaż wielostanowiskowy, fitnes, rowerownie, pomieszczenia gospodarcze a także całodobowa portiernia / recepcja. Budynek, garaż, rowerownie oraz teren przyległy jest stale monitorowany poprzez zamontowany system telewizji przemysłowej, wyposażony w elektroniczną kontrolę dostępu.

Położenie inwestycji Mieszkania i Apartamenty "Odra House" na starym mieście jest sporym atutem: spacerem - Rynek ok. 15 min., pl. Jana Pawła II ok. 10 min. (tam węzeł komunikacyjny), centrum handlowe ok. 5 min., Centrum Sportu i Rekreacji na Szczepinie ok. 10 min., gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego ok. 15 min. rowerem - Politechnika Wrocławska ok. 20 min. W okolicy doskonała infrastruktura szkolna i zakupowa. Bardzo dobry wyjazd na obwodnice wrocławskie i stadion.

"Odra House" wyróżnia się wśród innych apartamentowców niską energochłonnością (w granicach 30% oszczędności w stosunku do tradycyjnych rozwiązań). Dostawę ciepła przewidziano z sieci miejskiej, a budynek zostanie wyposażony dodatkowo w węzełki mieszkaniowe, umożliwiające:

 • sterowanie programatorem temperatury w mieszkaniu
 • sterowanie cyrkulacją ciepła
 • rozliczanie ciepła oraz ciepłej wody według złużycia (nie ryczałtem) bezpośrednio przez dostawcę (indywidualne umowy)

Lokalizacja

Apartamenty i Mieszkania "Odra House" położone są w dzielnicy Stare Miasto, w miejscu gdzie ul. Rybacka łączy się z ul. Długą i ul. Inowrocławską, tuż przy moście Dmowskiego. Budynek położony jest przy Odrze, z pięknym widokiem od strony południowej i wschodniej na rzekę i wieże Starego Miasta. Bardzo dobra komunikacja, bliskość Rynku, Uniwersytetu Wrocławskiego oraz centrów handlowych przy ul. Długiej a z drugiej strony szkoły, przedszkola, korty tenisowe, skwery i place zabaw - to wszystko sprawia, że lokalizacja "Odra House" jest wprost doskonała

Standard wykończenia

Do budowy i wykończenia zostały użyte wysokiej klasy materiały. Elewacja budynku została wykonana z tynku strukturalnego białego i o różnych odcieniach szarości z panelami z drewna, euronitu. Ściany nadziemia oraz ściany działowe zostały wymurowane z bloczków silikatowych przy czym ścianki działowe o grubości 12 cm, a ściany międzydylatacyjne o grubości 25 cm zapewnią bardzo dobrą akustykę mieszkań.

W standardzie apartamenty są wyposażone m.in. w :

 • drzwi wejściowe antywłamaniowe klasy C firmy Dierre z dwoma zamkami i progiem systemowym
 • grzejniki stalowe, płytowe , w łazienkach grzejniki drabinkowe
 • pełny osprzęt elektryczny, gniazda telefoniczne, internetowe, RTV w każdym pokoju
 • stolarka okienna to: pięciokomorowe profile PCV, izolacja akustyczna 36dB
 • parapety wewnętrzne z konglomeratu marmurowego
 • videodomofony
 • klucz MasterKey Winkhouse
 • klimatyzacja jako opcja
 • internet dostarczany za pomocą światłowodu
 • telewizja kablowa HD - 3 generacji

Dostawę ciepła przewidziano z sieci miejskiej, a budynek został wyposażony dodatkowo w węzełki mieszkaniowe - LogoTermy, dające oszczędność 30% zużycia ciepła i umożliwiające:

 • programowanie temperatury w mieszkaniu
 • sterowanie cyrkulacją ciepła
 • rozliczanie według złużycia (a nie ryczałtem)

Wyróżnienia

Piękny Wrocław - 3 nagroda - Budynek mieszkalny wielorodzinny 2009.

Fasada Roku - Wyróżnienie - Nowy budynek powyżej 1000 m 22009.

Budujemy dla koneserów

Grupa EURO-DOM powstała w lipcu 2002 roku. Jest wrocławskim deweloperem realizującym przedsięwzięcia w zakresie budownictwa mieszkaniowego i powierzchni komercyjnych. Siedziba Grupy znajduje się w zrealizowanej przez EURO-DOM inwestycji - Apartamentowcu Silesia przy ul. Władysława Jagiełły 3/18.

Spotkaj się z doradcą

keyboard_arrow_up