Osiedle Śliczne

„Osiedle Śliczne przy ul. Ślicznej” zrealizowane w 2004r.

Składa się z trzech budynków mieszkalnych, usytuowanych wokół wewnętrznego dziedzińca o ograniczonym dostępie. W obiekcie znajduje się 161 lokali oraz 79 miejsc garażowych. Założenia programowo-przestrzenne:
a. budynki kameralne: dwu i trzyklatkowe,
b. wysokość: pięć kondygnacji naziemnych z dominantą wysokościową, całkowicie podpiwniczone,
c. na kondygnacji piwnicznej każdego budynku usytuowano garaże wielostanowiskowe,
d. duże balkony wykończone płytkami HPL i perforowaną blachą aluminiową podwyższają walory elewacji.

Wszystkie budynki są wyposażone w duże wygodne windy. Starannie zaprojektowano zagospodarowanie terenu zielenią zimozieloną, oświetlenie, plac zabaw dla dzieci. Aranżacja klatek schodowych - wg. projektu architektury wnętrz Andrzeja Pośpiecha – „najładniejsze klatki chodowe ” wg. gazety Echo Miasta.

Lokalizacja

Budynek znajduje się na działce położonej w dzielnicy Krzyki na osiedlu Gaj, w sąsiedztwie Parku Skowroniego, Parku W. Andersa, w niewielkiej odległości od lodowiska wraz z siłownią przy ul. Spiskiej, oraz Akwaparku przy ul. Borowskiej

Wyróżnienia

Osiedle Śliczne przy ul. Ślicznej, w 2006r. zostało według gazety Echo Miasta okrzyknięte jako osiedle z "najładniejszymi klatkami schodowymi w mieście".

Budujemy dla koneserów

Grupa EURO-DOM powstała w lipcu 2002 roku. Jest wrocławskim deweloperem realizującym przedsięwzięcia w zakresie budownictwa mieszkaniowego i powierzchni komercyjnych. Siedziba Grupy znajduje się w zrealizowanej przez EURO-DOM inwestycji - Apartamentowcu Silesia przy ul. Władysława Jagiełły 3/18.

Spotkaj się z doradcą

keyboard_arrow_up