Apartamenty Silesia

APARTAMENTY SILESIA zrealizowane w 2007r.

To budynek mieszkalno-usługowy wraz z garażem wielostanowiskowym usytuowanym w podziemiu, o wysokim standardzie wykończenia, unikalnej architekturze, nowoczesnych rozwiązaniach instalacyjnych.

Budynek ma 6 kondygnacji naziemnych i dwie podziemne, wyposażony jest w 3 windy, dostępne także z poziomu garażu. W budynku znajduje się 88 apartamentów o powierzchni 30-107 m2 Większość posiada przestronny balkon. Centralnym punktem budynku jest obszerny, reprezentacyjny hall wraz z całodobową recepcją. Budynek, garaż oraz teren przyległy jest stale monitorowany przez zamontowany system telewizji przemysłowej. Kontrola dostępu do budynku i ogrodu za pomocą kart chipowych.

Lokalizacja

Apartamenty Silesia powstały na Kępie Mieszczańskiej przy ul. Władysława Jagiełły - w samym centrum Wrocławia między mostem Sikorskiego a Mostami Mieszczańskimi. Miejsce to jest znakomicie skomunikowane. W odległości kilkunastu metrów znajdują się przystanki komunikacji miejskiej - tramwajowej i autobusowej. Spacerem jest stąd 8 min do Rynku.

Lokalizacja ta zyskała dodatkowo na atrakcyjności dzięki programowi rewitalizacji miasta, którym ten fragment Kępy Mieszczańskiej został objęty. Sąsiadujące kamienice przy ul. Księcia Witolda 45 i 47 zostały pięknie odremontowane przez Gminę Wrocław, trwa remont kamienic przy ul. Zyndrama z Maszkowic 18,18a, które również zyskają nową elewację. Od strony dziedzińca na powierzchni ok.2 000 m2 powstanie ogród z żywopłotami z cisów, fontanny, wodospady, plac zabaw dla dzieci z miękką nawierzchnią playtop.

Silesia jest ofertą dla tych, którzy chcą wygodnie mieszkać blisko pracy, kultury, rozrywki jak i dla tych, którzy traktują ją jako inwestycję.

Standard wykończenia

Do budowy i wykończenia apartamentów Silesii zostały użyte wysokiej klasy materiały. Elewacja budynku została wykonana z cegły klinkierowej czarnej i ciemnoczerwonej, boniowanego tynku, impregnowanej deski i paneli HPL. Apartamenty są wyposażone m.in. w:

  • drzwi wejściowe antywłamaniowe klasy C firmy Dierre
  • videodomofon
  • drzwi wewnętrzne firmy POLSKONE
  • grzejniki stalowe, płytowe firmy VNH, w łazienkach grzejniki drabinkowe
  • pełny osprzęt elektryczny typu POLO
  • gniazda telefoniczne, internetowe, RTV w każdym pokoju
  • zdalny przesył odczytów liczników c.o. i wody

Elegancka aranżacja hollu i korytarzy autorstwa architekta wnętrz Andrzeja Pośpiecha.

Wyróżnienia

Apartamenty Silesia znalazły się w finale plebiscytu Gazety Wyborczej "Dom, w którym chciałbym mieszkać 2007".

Budujemy dla koneserów

Grupa EURO-DOM powstała w lipcu 2002 roku. Jest wrocławskim deweloperem realizującym przedsięwzięcia w zakresie budownictwa mieszkaniowego i powierzchni komercyjnych. Siedziba Grupy znajduje się w zrealizowanej przez EURO-DOM inwestycji - Apartamentowcu Silesia przy ul. Władysława Jagiełły 3/18.

Spotkaj się z doradcą

keyboard_arrow_up