WILLE MIEJSKIE KRZYCKA 73

 

W opracowaniu nowa inwestycja Grupy EURO-DOM. Oferta wiosną 2019.


 

WILLE PARKOWE POLANICA-ZDRÓJ:

 

Ostatnie wolne lokale w gotowych budynkach - Willi Ogrodowej i Willi Maria. Trwa koniec budowy Willi Leśnej w styczniu 2019. Szczegóły na: www.wille-polanica.pl 


 

Odra House z nagrodą Prezydenta Wrocławia

"Apartamenty i Mieszkania Odra House" z nagrodą w konkursie Piękny Wrocław w kategorii budynek mieszkalny wielorodzinny.


 

Fasada Roku 2009

"Apartamenty i mieszkania Odra House" zostały wyróżnione w konkursie na Fasadę Roku 2009 w kategori Nowy budynek powyżej 1000m2. 


 

REZYDENCJA LEOPOLDINUM NAJŁADNIEJSZĄ REALIZACJĄ WE WROCŁAWIU 2007!!!

Dziś (27.06.2008) w Muzeum Architektury rozdano nagrody Prezydenta Wroclawia w konkursie "Piękny Wrocław" dla inwestycji wybudowanych w 2007 roku. Rezydencja Leopoldinum zdobyła zarówno pierwszą nagrodę w kategorii budownictwa wielorodzinnego mieszkaniowego, jak i nagrodę GRAND PRIX  - NAJLEPSZA REAIZACJA ARCHITEKTONICZNA 2007!!! 


 

Kryształowa Rezydencja Leopoldinum

Rezydencja Leopoldinum w ogólnopolskim konkursie  magazynu "Apartamenty i Mieszkania" została nagrodzona statuetką "Kryształowe Apartamenty 2007"  i uznana za "najbardziej luksusową inwestycję na Dolnym Śląsku w 2007 r. za "atrakcyjną formę przestrzenną budynku, wysoką jakość wykończenia elewacji i prestiżową lokalizację".

 

Rezydencja otrzymała również jedno z dwóch ogólnopolskich wyróżnień w kategorii "najbardziej luksusowa inwestycja w Polsce" za "stworzenie inteligentnego budynku, w którym umiejętnie połączono nowoczesne technologie z klasycznymi wzorcami architektonicznymi oraz harmonijne wkomponowanie kamienicy w zabudowę Starego Miasta".

EURO-DOM          I      REALIZACJE      I     OFERTA     I      KONTAKT

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Osiedle Śliczne             Apartamenty Silesia            Rezydencja Leopoldinum    

Odra House                  Wille Parkowe                   Tak Zmieniliśmy Kępę

Tu jesteś: strona główna / wiarygodność /
artykuły prasowe
Nagrody, Artykuły, Opinie

 

Niektóre wyróżnienia dla naszych inwestycji:

 


 

  • „Osiedle Śliczne” przy ul. Ślicznej, w 2006r. zostało wg gazety Echo Miasta okrzyknięte jako osiedle z "najładniejszymi klatkami schodowymi w mieście".
     

Osiedle z

 


 

  • „Rezydencja LEOPOLDINUM” przy ul. Zyndrama z Maszkowic została nominowana w międzynarodowym konkursie CEPIF Property Awords 2006 „NAJLEPSZA Z NAJLEPSZYCH” ("Best of the Best") w kategorii„Najlepsza Budowla Rezydencyjna” („Best Residential Development”) w Europie Środkowej i Wschodniej, jako jedna z  pięciu najlepszych inwestycji rezydencjalnych. Konkurs został zorganizowany przez Herald Tribune oraz redNet Property Group. 

 

 


  • Apartamenty SILESIA” znalazły się w finale plebiscytu „Gazety Wyborczej” „Dom, w którym chciałbym mieszkać 2007”

 

 

 


 

  • „Rezydencja LEOPOLDINUM” - Kryształowe Apartamenty 2007

 

 krysztal.jpg

 


 

  • „Rezydencja LEOPOLDINUM” - Piękny Wrocław - GRAND PRIX - Najlepsza realizacja architektoniczna 2007

 
 

piekny_wroclaw_nagrody.jpg     piekny_wroclaw_Grand_Prix.jpg

 


 

 

 

 

O firmie   I    Wiarygodność    I    Oferta    I    Inwestycje Zrealizowane    I    Kontakt