WILLE MIEJSKIE KRZYCKA 73-75

 

Sprzedaż rozpoczęta! Więcej na www.krzycka.wroclaw.pl


 

WILLE PARKOWE POLANICA-ZDRÓJ:

 

Ostatnie wolne lokale w gotowych budynkach - Willi Ogrodowej i Willi Maria. Trwa koniec budowy Willi Leśnej w styczniu 2019. Szczegóły na: www.wille-polanica.pl 


 

Odra House z nagrodą Prezydenta Wrocławia

"Apartamenty i Mieszkania Odra House" z nagrodą w konkursie Piękny Wrocław w kategorii budynek mieszkalny wielorodzinny.


 

Fasada Roku 2009

"Apartamenty i mieszkania Odra House" zostały wyróżnione w konkursie na Fasadę Roku 2009 w kategori Nowy budynek powyżej 1000m2. 


 

REZYDENCJA LEOPOLDINUM NAJŁADNIEJSZĄ REALIZACJĄ WE WROCŁAWIU 2007!!!

Dziś (27.06.2008) w Muzeum Architektury rozdano nagrody Prezydenta Wroclawia w konkursie "Piękny Wrocław" dla inwestycji wybudowanych w 2007 roku. Rezydencja Leopoldinum zdobyła zarówno pierwszą nagrodę w kategorii budownictwa wielorodzinnego mieszkaniowego, jak i nagrodę GRAND PRIX  - NAJLEPSZA REAIZACJA ARCHITEKTONICZNA 2007!!! 


 

Kryształowa Rezydencja Leopoldinum

Rezydencja Leopoldinum w ogólnopolskim konkursie  magazynu "Apartamenty i Mieszkania" została nagrodzona statuetką "Kryształowe Apartamenty 2007"  i uznana za "najbardziej luksusową inwestycję na Dolnym Śląsku w 2007 r. za "atrakcyjną formę przestrzenną budynku, wysoką jakość wykończenia elewacji i prestiżową lokalizację".

 

Rezydencja otrzymała również jedno z dwóch ogólnopolskich wyróżnień w kategorii "najbardziej luksusowa inwestycja w Polsce" za "stworzenie inteligentnego budynku, w którym umiejętnie połączono nowoczesne technologie z klasycznymi wzorcami architektonicznymi oraz harmonijne wkomponowanie kamienicy w zabudowę Starego Miasta".

EURO-DOM          I      OFERTA      I      REALIZACJE      I      KONTAKT

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Osiedle Śliczne             Apartamenty Silesia            Rezydencja Leopoldinum    

Odra House                  Wille Parkowe                   Tak Zmieniliśmy Kępę

 tu jesteś: strona główna / inwestycje zrealizowane / rezydencja leopoldinum /
opis inwestycji
Rezydencja Leopoldinum
Opis Inwestycji     |     Lokalizacja     |    Standard Wykończenia    |     Galeria  
Opis Inwestycji

REZYDENCJA LEOPOLDINUM zrealizowana w 2007r.

 

To luksusowa rezydencja miejska o charakterze bogatej kamienicy. Budynek ma sześć kondygnacji nadziemnych i dwie podziemne. Wyposażony jest w 2 windy, dostępne także z poziomu wielostanowiskowego garażu usytuowanego w podziemiu.

 

W budynku znajduje się 28 klimatyzowanych apartamentów o metrażach 54-107 m2. Usytuowane  na piętrach apartamenty mają  obszerne 25-28 metrowe tarasy, z których rozciąga się niepowtarzalny widok na Uniwersytet Wrocławski, Ostrów Tumski i Odrę.


 

Budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz    wykończeniem szlachetnymi materiałami- piaskowiec,    granit, marmur, stal nierdzewna, szkło. Uroku elewacji    dodają bariery tarasowe wykonane z ażurowych odlewów    żeliwnych wg, indywidualnego projektu. Obszerny,    reprezentacyjny holl wejściowy z recepcją wykończony    jest granitem, marmurem emperador clrao i mahoniem-  meranti.  W hollu znajdują się także wygodne skórzane kanapy.


 

   

 

 

 

 

Zobacz wyróżnienie dla inwestycji

Projekt:     asw studio projektowe Maciej Hawrylak

 

O firmie   I    Wiarygodność    I    Oferta    I    Inwestycje Zrealizowane    I    Kontakt