WILLE MIEJSKIE KRZYCKA 73-75

 

Sprzedaż rozpoczęta! Więcej na www.krzycka.wroclaw.pl


 

WILLE PARKOWE POLANICA-ZDRÓJ:

 

Ostatnie wolne lokale w gotowych budynkach - Willi Ogrodowej i Willi Maria. Trwa koniec budowy Willi Leśnej w styczniu 2019. Szczegóły na: www.wille-polanica.pl 


 

Odra House z nagrodą Prezydenta Wrocławia

"Apartamenty i Mieszkania Odra House" z nagrodą w konkursie Piękny Wrocław w kategorii budynek mieszkalny wielorodzinny.


 

Fasada Roku 2009

"Apartamenty i mieszkania Odra House" zostały wyróżnione w konkursie na Fasadę Roku 2009 w kategori Nowy budynek powyżej 1000m2. 


 

REZYDENCJA LEOPOLDINUM NAJŁADNIEJSZĄ REALIZACJĄ WE WROCŁAWIU 2007!!!

Dziś (27.06.2008) w Muzeum Architektury rozdano nagrody Prezydenta Wroclawia w konkursie "Piękny Wrocław" dla inwestycji wybudowanych w 2007 roku. Rezydencja Leopoldinum zdobyła zarówno pierwszą nagrodę w kategorii budownictwa wielorodzinnego mieszkaniowego, jak i nagrodę GRAND PRIX  - NAJLEPSZA REAIZACJA ARCHITEKTONICZNA 2007!!! 


 

Kryształowa Rezydencja Leopoldinum

Rezydencja Leopoldinum w ogólnopolskim konkursie  magazynu "Apartamenty i Mieszkania" została nagrodzona statuetką "Kryształowe Apartamenty 2007"  i uznana za "najbardziej luksusową inwestycję na Dolnym Śląsku w 2007 r. za "atrakcyjną formę przestrzenną budynku, wysoką jakość wykończenia elewacji i prestiżową lokalizację".

 

Rezydencja otrzymała również jedno z dwóch ogólnopolskich wyróżnień w kategorii "najbardziej luksusowa inwestycja w Polsce" za "stworzenie inteligentnego budynku, w którym umiejętnie połączono nowoczesne technologie z klasycznymi wzorcami architektonicznymi oraz harmonijne wkomponowanie kamienicy w zabudowę Starego Miasta".

EURO-DOM          I      OFERTA      I      REALIZACJE      I      KONTAKT

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Osiedle Śliczne             Apartamenty Silesia          Rezydencja Leopoldinum    

Odra House                  Wille Parkowe                   Tak Zmieniliśmy Kępę

tu jesteś: strona główna / inwestycje zrealizowaneapartamenty silesia /
opis inwestycji
Apartamenty Silesia
Opis Inwestycji    I    Lokalizacja    |    Standard Wykończenia     |     Galeria
Opis Inwestycji

APARTAMENTY SILESIA zrealizowane w 2007r.

 

To budynek mieszkalno-usługowy wraz z garażem wielostanowiskowym usytuowanym w podziemiu, o wysokim standardzie wykończenia, unikalnej architekturze, nowoczesnych rozwiązaniach instalacyjnych.


Budynek ma 6 kondygnacji naziemnych i dwie podziemne, wyposażony jest w 3 windy, dostępne także z poziomu garażu. W budynku znajduje się 88 apartamentów o powierzchni 30-107 m2 Większość posiada przestronny balkon. Centralnym punktem budynku jest obszerny, reprezentacyjny hall wraz z całodobową recepcją. Budynek, garaż oraz teren przyległy jest stale monitorowany przez zamontowany system telewizji przemysłowej. Kontrola dostępu do budynku i ogrodu za pomocą kart chipowych.

 

 

   

 

 

 

 Zobacz wyróżnienie dla iwestycji                                                        

 

Projekt:    asw studio projektowe Maciej Hawrylak

 

O firmie   I    Wiarygodność    I    Oferta    I    Inwestycje Zrealizowane    I    Kontakt