AKTUALNOŚCI

 Wykrzycz KRZYYYYCKA!

 

Na jesieni 2018 roku rusza nowa inwestycja we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej. Wszelkie informacje będą na bieżąco ujawniane na stronie.


 

Wille Parkowe Polanica-Zdrój:

Otwarcie sprzedaży 2-go etapu

 

Oferta sprzedaży apartamentów w Willi Leśnej zostanie udostępniona 01 lutego 2018


 

Wille Parkowe Polanica-Zdrój:

 

Ostatnie wolne lokale w Willi Ogrodowej i Willi Maria:

www.wille-polanica.pl

 


 

Odra House z nagrodą Prezydenta Wrocławia

"Apartamenty i Mieszkania Odra House" zdobyły 3 nogrodę w konkursie Piękny Wrocław w kategorii budynek mieszkalny wielorodzinny.


 

Fasada Roku 2009

"Apartamenty i mieszkania Odra House" zostały wyróżnione w konkursie na Fasadę Roku 2009 w kategori Nowy budynek powyżej 1000m2.

 


Wrocław coraz bliżej Odry.

"Bulwary spacerowe mają prowadzić aż od portu Osobowickiego przez port Popowice, Port Miejski, starą Odrę, tereny ZNTK, po obu stronach mostów Warszawskich, brzegami Śródmieścia, Wybrzeżem Pasteura, Wybrzeżem Wyspiańskiego, a po drugiej strony wzdłuż ulicy Na Grobli, brzegami placu Społecznego i wzdłuż wysp Bielarskiej, Słodowej i Piaskowej. Bulwar otulający wokół Kępę Mieszczańską ma zamknąć całość."

Wokół naszych inwestycji będzie coraz piękniej!


 

REZYDENCJA LEOPOLDINUM NAJŁADNIEJSZĄ REALIZACJĄ WE WROCŁAWIU 2007!!!

Dziś (27.06.2008) w Muzeum Architektury rozdano nagrody Prezydenta Wroclawia w konkursie "Piękny Wrocław" dla inwestycji wybudowanych w 2007 roku. Rezydencja Leopoldinum zdobyła zarówno pierwszą nagrodę w kategorii budownictwa wielorodzinnego mieszkaniowego, jak i nagrodę GRAND PRIX  - NAJLEPSZA REAIZACJA ARCHITEKTONICZNA 2007!!!

 


 Zarobić na wynajmie - najlepsza inwestycja to zakup mieszkania na wrocławskim Starym Mieście! - opinie ekspertów.

 


Kryształowa Rezydencja Leopoldinum

Rezydencja Leopoldinum w ogólnopolskim konkursie  magazynu "Apartamenty i Mieszkania" została nagrodzona statuetką "Kryształowe Apartamenty 2007"  i uznana za "najbardziej luksusową inwestycję na Dolnym Śląsku w 2007 r. za "atrakcyjną formę przestrzenną budynku, wysoką jakość wykończenia elewacji i prestiżową lokalizację".

 

Rezydencja otrzymała również jedno z dwóch ogólnopolskich wyróżnień w kategorii "najbardziej luksusowa inwestycja w Polsce" za "stworzenie inteligentnego budynku, w którym umiejętnie połączono nowoczesne technologie z klasycznymi wzorcami architektonicznymi oraz harmonijne wkomponowanie kamienicy w zabudowę Starego Miasta".

OFERTA     I     KONTAKT    I     REALIZACJE     I     NAGRODY 

Tu jesteś: strona główna / o firmie /
 

Historia

 

Grupa EURO-DOM powstała w  lipcu 2002 roku. Jest wrocławskim deweloperem realizującym przedsięwzięcia w zakresie budownictwa mieszkaniowego i powierzchni komercyjnych. Siedziba Grupy znajduje się w zrealizowanej przez EURO-DOM inwestycji - Apartamentowcu Silesia  przy ul. Władysława Jagiełły 3/18.   

                                                                                         
EURO-DOM  specjalizuje się w budowie  unikalnej i stojącej na najwyższym europejskim poziomie architekturze z zastosowaniami szlachetnych materiałach wykończeniowych, indywidualnych technologii, dla których wyszukuje atrakcyjnie położone  lokalizacje:
   

• „Osiedle Śliczne” przy ul. Ślicznej,   161 mieszkań

       o  pow. całk. 9 800  m2 ,

 

•  Rezydencja Leopoldinum przy ul. Zyndrama z Maszkowic , 28 apartamentów

       o pow. całk. 4 600 m2 ,

 

 •  Apartamentowce Silesia przy ul. Władysława Jagiełły, 88 apartamentów

      o pow. całk. 9 570 m2 ,


 •  Apartamenty i mieszkania Odra House przy ul. Długiej,  170 mieszkań i apartamentów

      o pow. całk. 14 600 m2 ,

 

• obecnie realizowana jest inwestycja Wille Parkowe w Polanicy-Zdroju

 

a wcześniej Zarząd firmy wybudował „AB Centrum” przy ul. Armii Krajowej  o 181 lokalach użytkowych i łącznej powierzchni 13 000m2.

 

W skład Grupy EURO-DOM wchodzą m.in. spółki Euro-dom Sp. z o.o., Euro-dom Polanica-Zdrój Sp. z o.o. i Euro-dom Inwestycje Sp. z o.o.

    

ZOBACZ MAPĘ NASZYCH INWESTYCJI

                    

 

Misja EURO-DOMu to:

 

"Budujemy dla koneserów"

 

 dlatego nasze  inwestycje kierowane są dla osób wymagających - zarówno pod względem unikalności architektury budynków, solidnego wykończenia, innowacyjnych rozwiązań technologicznych jak i samej lokalizacji.

 

Zapewniamy naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie, oferujemy pomoc, fachowe doradztwo i opiekę  na każdym etapie procesu inwestycyjnego oraz pełną obsługę posprzedażową.

 

Kierujemy się dewizą, że "najlepszą reklamą jest zadowolony klient", dlatego też wielu klientów nabywa u nas  apartamenty w kolejnych inwestycjach  i poleca nas swoim znajomym

 

 


 

Partnerzy

 

Euro–dom od lat współpracuje z  zespołem architektów pod kierunkiem dr arch. Macieja Hawrylaka - asw studio projektowe Maciej Hawrylak, który ma na swoim koncie m.in. projekt AB CENTRUM (nominowany do nagrody SARP w 2003 roku), jest również współautorem projektów:
 
   • luksusowe osiedle "Park Rublowo" w Moskwie,
   • zespół mieszkaniowy "Birkenhof" i "Wiessig II" w Dreźnie (dla KMS+P z Drezna) ,

 
opracował również koncepcję przebudowy Placu Społecznego we Wrocławiu (III nagroda przyznana przez Urząd Miasta w 2007r.).


Maciej Hawrylak jest jednocześnie autorem projektu Rezydencji Leopoldinum  przy ul. Zyndrama z Maszkowic, Apartamentów Silesia przy ul. Władysława Jagiełły, a także aktualnie realizowanego projektu „Odra House” przy ul. Długiej.
       
Wnętrza inwestycji Euro-domu - holle, korytarze, klatki schodowe, sauny, fitness wraz z wyposażeniem - projektuje Andrzej Pośpiech, jeden z najbardziej znanych wrocławskich architektów wnętrz, uhonorowany wieloma pierwszymi nagrodami w konkursach na najlepsze wnętrze roku, autor aranżacji wnętrz Pubu "Pod Zielonym Kogutem", Restauracji "Vincent", Pubu "Guiness", Restauracji "Cesarsko Królewskiej", cafe baru Paparazzi i wielu innych obiektów

 

O firmie   I    Wiarygodność    I    Oferta    I    Inwestycje Zrealizowane    I    Kontakt