AKTUALNOŚCI

 Wykrzycz KRZYYYYCKA!

 

Na jesieni 2018 roku rusza nowa inwestycja we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej. Wszelkie informacje będą na bieżąco ujawniane na stronie.


 

Wille Parkowe Polanica-Zdrój:

Otwarcie sprzedaży 2-go etapu

 

Oferta sprzedaży apartamentów w Willi Leśnej zostanie udostępniona 01 lutego 2018


 

Wille Parkowe Polanica-Zdrój:

 

Ostatnie wolne lokale w Willi Ogrodowej i Willi Maria:

www.wille-polanica.pl

 


 

Odra House z nagrodą Prezydenta Wrocławia

"Apartamenty i Mieszkania Odra House" zdobyły 3 nogrodę w konkursie Piękny Wrocław w kategorii budynek mieszkalny wielorodzinny.


 

Fasada Roku 2009

"Apartamenty i mieszkania Odra House" zostały wyróżnione w konkursie na Fasadę Roku 2009 w kategori Nowy budynek powyżej 1000m2.

 


Wrocław coraz bliżej Odry.

"Bulwary spacerowe mają prowadzić aż od portu Osobowickiego przez port Popowice, Port Miejski, starą Odrę, tereny ZNTK, po obu stronach mostów Warszawskich, brzegami Śródmieścia, Wybrzeżem Pasteura, Wybrzeżem Wyspiańskiego, a po drugiej strony wzdłuż ulicy Na Grobli, brzegami placu Społecznego i wzdłuż wysp Bielarskiej, Słodowej i Piaskowej. Bulwar otulający wokół Kępę Mieszczańską ma zamknąć całość."

Wokół naszych inwestycji będzie coraz piękniej!


 

REZYDENCJA LEOPOLDINUM NAJŁADNIEJSZĄ REALIZACJĄ WE WROCŁAWIU 2007!!!

Dziś (27.06.2008) w Muzeum Architektury rozdano nagrody Prezydenta Wroclawia w konkursie "Piękny Wrocław" dla inwestycji wybudowanych w 2007 roku. Rezydencja Leopoldinum zdobyła zarówno pierwszą nagrodę w kategorii budownictwa wielorodzinnego mieszkaniowego, jak i nagrodę GRAND PRIX  - NAJLEPSZA REAIZACJA ARCHITEKTONICZNA 2007!!!

 


 Zarobić na wynajmie - najlepsza inwestycja to zakup mieszkania na wrocławskim Starym Mieście! - opinie ekspertów.

 


Kryształowa Rezydencja Leopoldinum

Rezydencja Leopoldinum w ogólnopolskim konkursie  magazynu "Apartamenty i Mieszkania" została nagrodzona statuetką "Kryształowe Apartamenty 2007"  i uznana za "najbardziej luksusową inwestycję na Dolnym Śląsku w 2007 r. za "atrakcyjną formę przestrzenną budynku, wysoką jakość wykończenia elewacji i prestiżową lokalizację".

 

Rezydencja otrzymała również jedno z dwóch ogólnopolskich wyróżnień w kategorii "najbardziej luksusowa inwestycja w Polsce" za "stworzenie inteligentnego budynku, w którym umiejętnie połączono nowoczesne technologie z klasycznymi wzorcami architektonicznymi oraz harmonijne wkomponowanie kamienicy w zabudowę Starego Miasta".

Opinie ekspertów
 

Zarobić na wynajmie

 

Ryszrad Żabiński

18.04.2008

 

Najlepsza inwestycja to zakup mieszkania na wrocławskim Starym Mieście.

Jeśli chcemy kupno mieszkania potraktować jako inwestycję, to najlepiej kupować je na wrocławskim Starym Mieście i w Śródmieściu. Gorszą inwestycją jest nabycie lokalu na Krzykach, a zwłaszcza na Psim Polu. Tak wynika z  raportu  firmy Emmerson.
Eksperci  analizowali średnie ceny mieszkań i  wynajmu w największych miastach Polski. Badali, jak długo trzeba czekać na zwrot zainwestowanych  pieniędzy. Z analizy wynika, że Wrocław jest  atrakcyjny pod tym względem.
- Przede wszystkim z racji dużej liczby zagranicznych inwestycji - tłumaczy Waldemar Oleksiak z Emmerson Nieruchomości w Warszawie.
Jeśli kupimy mieszkanie na Starym Mieście, to na zwrot kosztów poczekamy ponad 14,5 lat, w Śródmieściu - ponad 15 lat, a na Psim Polu prawie 17 lat.
-  Najlepiej kupować mieszkania na wynajem na Starym Mieście - mówi wrocławski analityk nieruchomości Marek Kończaka. - Mieszkania w tej dzielnicy są drogie, ale  wysokie stawki powodują, że pieniądze zwracają się dość szybko. Za wynajem wyposażonego mieszkania, w tej dzielnicy, trzeba zapłacić 3-4 tysiące złotych miesięcznie. Popyt na takie mieszkania jest  duży.
Największe inwestycje mieszkaniowe w tej dzielnicy to budowa apartamentowców Riverview i Odra Tower przy ulicy Sikorskiego.
-  Szacujemy, że cena wynajmu dwupokojowego apartamentu  może zaczynać się od 4000 zł miesięcznie- przyznaje Grażyna Partyka z firmy Pathway Plaza, która buduje Riverview. - Mamy już kilku klientów, którzy zakupili apartamenty właśnie z myślą o ich przyszłym wynajmie.
Dorota Beltrani z firmy Reinvestment, która buduje Odra Tower, również zwraca uwagę na atrakcyjność tego typu inwestycji.
- Myślę, że ludzie, którzy zechcą wynajmować takie mieszkania, znajdą się bez problemu - uważa Dorota Beltrani.
Zdaniem naszej rozmówczyni, na wynajem zostaną przeznaczone przede wszystkim mieszkania o powierzchni od 40 do 80 metrów kwadratowych. Cena  będzie się zaczynać od 3000 złotych miesięcznie.

 


Komentarz Euro-dom Sp. z o.o.:

Ceny w Apartamentach "Odra House" budowanych w sąsiedztwie wspomnianych przez red. Żabińskiego Riverview i Odra Tower są znacznie niższe, bo rozpoczynają się od poziomu 7.200 zł./m2, podczas gdy w obu wymienionych rozpoczynają się od 12.000 zł./m2. Taki pułap cenowy w Odra House daje stopę zwrotu z inwestycji po ok. 8 latach.

O firmie   I    Wiarygodność    I    Oferta    I    Inwestycje Zrealizowane    I    Kontakt