WILLE MIEJSKIE KRZYCKA 73

 

W opracowaniu nowa inwestycja Grupy EURO-DOM. Oferta wiosną 2019.


 

WILLE PARKOWE POLANICA-ZDRÓJ:

 

Ostatnie wolne lokale w gotowych budynkach - Willi Ogrodowej i Willi Maria. Trwa koniec budowy Willi Leśnej w styczniu 2019. Szczegóły na: www.wille-polanica.pl 


 

Odra House z nagrodą Prezydenta Wrocławia

"Apartamenty i Mieszkania Odra House" z nagrodą w konkursie Piękny Wrocław w kategorii budynek mieszkalny wielorodzinny.


 

Fasada Roku 2009

"Apartamenty i mieszkania Odra House" zostały wyróżnione w konkursie na Fasadę Roku 2009 w kategori Nowy budynek powyżej 1000m2. 


 

REZYDENCJA LEOPOLDINUM NAJŁADNIEJSZĄ REALIZACJĄ WE WROCŁAWIU 2007!!!

Dziś (27.06.2008) w Muzeum Architektury rozdano nagrody Prezydenta Wroclawia w konkursie "Piękny Wrocław" dla inwestycji wybudowanych w 2007 roku. Rezydencja Leopoldinum zdobyła zarówno pierwszą nagrodę w kategorii budownictwa wielorodzinnego mieszkaniowego, jak i nagrodę GRAND PRIX  - NAJLEPSZA REAIZACJA ARCHITEKTONICZNA 2007!!! 


 

Kryształowa Rezydencja Leopoldinum

Rezydencja Leopoldinum w ogólnopolskim konkursie  magazynu "Apartamenty i Mieszkania" została nagrodzona statuetką "Kryształowe Apartamenty 2007"  i uznana za "najbardziej luksusową inwestycję na Dolnym Śląsku w 2007 r. za "atrakcyjną formę przestrzenną budynku, wysoką jakość wykończenia elewacji i prestiżową lokalizację".

 

Rezydencja otrzymała również jedno z dwóch ogólnopolskich wyróżnień w kategorii "najbardziej luksusowa inwestycja w Polsce" za "stworzenie inteligentnego budynku, w którym umiejętnie połączono nowoczesne technologie z klasycznymi wzorcami architektonicznymi oraz harmonijne wkomponowanie kamienicy w zabudowę Starego Miasta".

EURO-DOM          I      OFERTA      I      REALIZACJE      I      KONTAKT

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Osiedle Śliczne             Apartamenty Silesia            Rezydencja Leopoldinum    

Odra House                  Wille Parkowe                   Tak Zmieniliśmy Kępę

WILLE PARKOWE POLANICA-ZDRÓJ 

O Polanicy  I   O Inwestycji  I   Lokalizacja   I    Rzuty i Ceny   I     Wizualizacje   I   Galeria   I   Do pobrania

 

 

Wille Parkowe w Polanicy-Zdroju są zlokalizowane pomiędzy ulicami Leśną, Ogrodową i Marii Konopnickiej, na granicy prawdopodobnie najpiękniejszego Parku Zdrojowego w Polsce.

 

Z tego miejsca można dojść alejkami parkowymi do Pijalni Wód (ok. 450m) przed którą znajdują się m.in. Muszla Koncertowa, obok Park Szachowy, a także znany Szpital Uzdrowiskowy "Wielka Pieniawa" z gabinetami zabiegowymi SPA i odnowy biologicznej. Zaraz za Pijalnią Wód rozpoczyna się nadrzeczny deptak z szeregiem restauracji, kawiarenek i pubów.

Idąc w drugą stronę alejkami parkowymi dotrzemy do właśnie powstałego (otwarcie 19 grudnia 2014) Centrum SPA dr Ireny Eris (ok. 400m).

Sam Park Zdrojowy jest pięknie przyozdobiony grządkami z wieloma rodzajami kwiatów, różnej górskiej roślinności, a także szeregiem fontann.

Pełna infrastruktura miejska z szeregiem sklepów i placówek zdrowotnych połączona z urokliwym miejscem do uprawiania sportu (jak np. jazda na rowerze, nordic walking, gra w szachy) i relaksu (wypoczynek na ławce w parku, czy korzystanie z ośrodków odnowy biologicznej) sprawia, że Wille Parkowe wydają się być idealnym miejscem nie tylko do wyjazdów na weekend, ale również do zamieszkania na stałe.

 

 

 proszę kliknąć w obrazek, aby powiększyć

 

 

O firmie   I    Wiarygodność    I    Oferta    I    Inwestycje Zrealizowane    I    Kontakt