WILLE MIEJSKIE KRZYCKA 73-75

 

Sprzedaż rozpoczęta! Więcej na www.krzycka.wroclaw.pl


 

WILLE PARKOWE POLANICA-ZDRÓJ:

 

Ostatnie wolne lokale w gotowych budynkach - Willi Ogrodowej i Willi Maria. Trwa koniec budowy Willi Leśnej w styczniu 2019. Szczegóły na: www.wille-polanica.pl 


 

Odra House z nagrodą Prezydenta Wrocławia

"Apartamenty i Mieszkania Odra House" z nagrodą w konkursie Piękny Wrocław w kategorii budynek mieszkalny wielorodzinny.


 

Fasada Roku 2009

"Apartamenty i mieszkania Odra House" zostały wyróżnione w konkursie na Fasadę Roku 2009 w kategori Nowy budynek powyżej 1000m2. 


 

REZYDENCJA LEOPOLDINUM NAJŁADNIEJSZĄ REALIZACJĄ WE WROCŁAWIU 2007!!!

Dziś (27.06.2008) w Muzeum Architektury rozdano nagrody Prezydenta Wroclawia w konkursie "Piękny Wrocław" dla inwestycji wybudowanych w 2007 roku. Rezydencja Leopoldinum zdobyła zarówno pierwszą nagrodę w kategorii budownictwa wielorodzinnego mieszkaniowego, jak i nagrodę GRAND PRIX  - NAJLEPSZA REAIZACJA ARCHITEKTONICZNA 2007!!! 


 

Kryształowa Rezydencja Leopoldinum

Rezydencja Leopoldinum w ogólnopolskim konkursie  magazynu "Apartamenty i Mieszkania" została nagrodzona statuetką "Kryształowe Apartamenty 2007"  i uznana za "najbardziej luksusową inwestycję na Dolnym Śląsku w 2007 r. za "atrakcyjną formę przestrzenną budynku, wysoką jakość wykończenia elewacji i prestiżową lokalizację".

 

Rezydencja otrzymała również jedno z dwóch ogólnopolskich wyróżnień w kategorii "najbardziej luksusowa inwestycja w Polsce" za "stworzenie inteligentnego budynku, w którym umiejętnie połączono nowoczesne technologie z klasycznymi wzorcami architektonicznymi oraz harmonijne wkomponowanie kamienicy w zabudowę Starego Miasta".

EURO-DOM          I      OFERTA      I      REALIZACJE      I      KONTAKT

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Osiedle Śliczne             Apartamenty Silesia            Rezydencja Leopoldinum    

Odra House                  Wille Parkowe                   Tak Zmieniliśmy Kępę

tu jesteś: strona główna / inwestycje zrealizowanewille parkowe /opis
WILLE PARKOWE POLANICA-ZDRÓJ 

O Polanicy  I   O Inwestycji  I   Lokalizacja   I    Rzuty i Ceny   I     Wizualizacje   I   Galeria   I   Do pobrania

Zapraszamy na nową stronę internetową dedykowaną:

 

www.wille-polanica.pl

 

Willa Ogrodowa (ul. Ogrodowa 1A), Willa Maria (ul. Ogrodowa 1B) i Willa Leśna (ul. Marii Konopnickiej 3), to trzypiętrowe budynki o tradycyjnej bryle z wielospadowym dachem, pokryte dachówką karpiówką. Każda mieści apartamenty o powierzchni od 26 do 79 m2 (te największe są z antresolami w dachu).

Willa Ogrodowej i Willa Maria zostały ukończone w 2016r., natomiast budowa Willi Leśnej zostanie ukończona w 2019r.

 

 

"Wille Parkowe Polanica-Zdrój" to zespół trzech budynków z komfortowymi apartamentami do całorocznego zamieszkania.

 

·     Unikalna lokalizacja w centrum Starego Zdroju, tuż przy granicy z Parkiem Zdrojowym, spacerem kilka minut do Pijalni Wód.

 

·     Wille zaprojektowane w tradycyjnie, architekturą wpisują się w przedwojenny klimat kurortu.

 

·     Wysoki standard wykończenia, zastosowanie nowoczesnych materiałów i technologii sprawi, że budynki będą wygodne, energooszczędne i tanie w eksploatacji.

 

·     W każdym z budynków zaprojektowano 32 mieszkania o wysokości 2,67m o powierzchni od 26 do 45m², a mieszkania z dużymi, funkcjonalnymi antresolami o powierzchni od 59 do 79m².

 

·     Wszystkie mieszkania (w tym dodatkowo antresole) są z balkonami lub tarasami.

 

·     Każdy budynek wyposażony jest w windę dostępną z poziomu garażu podziemnego.

 

·     Wokół budynków powstanie pięknie zagospodarowany teren (nasadzenia zieleni zimozielonej, kwitnących krzewów, drzew, traw, architektura ogrodowa)

 

POBIERZ:

STANDARD WYKOŃCZENIA 

 

Projekt:   PROEXBUD WROCŁAW Sp.z o.o.

arch. Małgorzata Kiestrzyń

 

O firmie   I    Wiarygodność    I    Oferta    I    Inwestycje Zrealizowane    I    Kontakt