AKTUALNOŚCI

 

OSTATNIE MIESZKANIE W ODRA HOUSE. MEGAPROMOCJA!!!

 

W sprzedaży w Odra House pozostał jedynie penthouse na ostatnim piętrze - cztery pokoje z osobną kuchnią 125 m2 z dwoma tarasami w cenie wyprzedażowej 950 tys. zł. brutto.


 

Wille Parkowe Polanica-Zdrój:

PRAWOMOCNE POZWOLENIE NA UŻYTKOWANIE!

 

Dnia 20.05.2016 uprawomocniło się pozwolenie na użytkowanie Willi Ogrodowej i Willi Maria.


 

Wille Parkowe Polanica-Zdrój:

PRZEKAZUJEMY MIESZKANIA!

 

Mieszkania pierwszego etapu (Willa Ogrodowa i Willa Maria) w Willach Parkowych w Polanicy-Zdroju są już gotowe i umawiamy się na odbiory z naszymi klientami - już pierwsi z nich rozpoczęli prace wykończeniowe. Wszystkie dotychczas przekazane mieszkania zostały odebrane BEZUSTERKOWO.

Trwają jeszcze prace zagospodarowania terenu i przygotowania do drugiego etapu (Willi Leśnej). Zapraszamy do przeglądnięcia pozostałych w sprzedaży mieszkań. Z niecierpliwością czekamy na wiosnę, gdy wszystko się pięknie zazieleni! 

 


 

Odra House z nagrodą Prezydenta Wrocławia

"Apartamenty i Mieszkania Odra House" zdobyły 3 nogrodę w konkursie Piękny Wrocław w kategorii budynek mieszkalny wielorodzinny.


 

Fasada Roku 2009

"Apartamenty i mieszkania Odra House" zostały wyróżnione w konkursie na Fasadę Roku 2009 w kategori Nowy budynek powyżej 1000m2.

 


Wrocław coraz bliżej Odry.

"Bulwary spacerowe mają prowadzić aż od portu Osobowickiego przez port Popowice, Port Miejski, starą Odrę, tereny ZNTK, po obu stronach mostów Warszawskich, brzegami Śródmieścia, Wybrzeżem Pasteura, Wybrzeżem Wyspiańskiego, a po drugiej strony wzdłuż ulicy Na Grobli, brzegami placu Społecznego i wzdłuż wysp Bielarskiej, Słodowej i Piaskowej. Bulwar otulający wokół Kępę Mieszczańską ma zamknąć całość."

Wokół naszych inwestycji będzie coraz piękniej!


 

REZYDENCJA LEOPOLDINUM NAJŁADNIEJSZĄ REALIZACJĄ WE WROCŁAWIU 2007!!!

Dziś (27.06.2008) w Muzeum Architektury rozdano nagrody Prezydenta Wroclawia w konkursie "Piękny Wrocław" dla inwestycji wybudowanych w 2007 roku. Rezydencja Leopoldinum zdobyła zarówno pierwszą nagrodę w kategorii budownictwa wielorodzinnego mieszkaniowego, jak i nagrodę GRAND PRIX  - NAJLEPSZA REAIZACJA ARCHITEKTONICZNA 2007!!!

 


 Zarobić na wynajmie - najlepsza inwestycja to zakup mieszkania na wrocławskim Starym Mieście! - opinie ekspertów.

 


Kryształowa Rezydencja Leopoldinum

Rezydencja Leopoldinum w ogólnopolskim konkursie  magazynu "Apartamenty i Mieszkania" została nagrodzona statuetką "Kryształowe Apartamenty 2007"  i uznana za "najbardziej luksusową inwestycję na Dolnym Śląsku w 2007 r. za "atrakcyjną formę przestrzenną budynku, wysoką jakość wykończenia elewacji i prestiżową lokalizację".

 

Rezydencja otrzymała również jedno z dwóch ogólnopolskich wyróżnień w kategorii "najbardziej luksusowa inwestycja w Polsce" za "stworzenie inteligentnego budynku, w którym umiejętnie połączono nowoczesne technologie z klasycznymi wzorcami architektonicznymi oraz harmonijne wkomponowanie kamienicy w zabudowę Starego Miasta".

KONTAKT    I     EURO-DOM     I     REALIZACJE     I     NAGRODY 

Tu jesteś:  strona główna /  oferta / Odra House /
odra house / opis inwestycji

O Inwestycji  I   Lokalizacja   I   Rzuty   I     Standard      I     Galeria

 

 

Opis Budynku

 

                                                      OSTATNIE WOLNE MIESZKANIA

 

Apartamenty i Mieszkania "Odra House" to budynek o ponadprzeciętnym standardzie m.in. z fitnesem tylko dla mieszkańców, wózkownio-rowerowniami i pięknym zagospodarowaniem terenu - wodospad, plac zabaw z bezpieczną nawierzchnią 'playtop', miejsca do wypoczynku i dużo zieleni.

 

Ten nowoczesny, reprezentacyjny, 8-mio piętrowy budynek o dynamicznej bryle zróżnicowanej wysokościowo i stylistycznie przykryty jest zielonym dachem z bujną roślinnością. Otaczające budynek tarasy ze szkła i stali nierdzewnej oraz z perforowanej blachy aluminiowej nadają bryle lekkości i nowoczesności.


Szereg nowoczesnych technologii zastosowanych w budynku zapewnia komfort mieszkania i zmniejsza koszty utrzymania. Materiały, z których wybudowano "Odra House" zapewniają wysoką izolacyjność termiczną i akustyczną, co sprawia, że mieszkania są bardzo dobrze dogrzane i dają możliwość odizolowania się od sąsiadów i zgiełku miejskiego (m.in. szyby w oknach o izolacyjności 40db) oraz gwarantują solidność na lata. Na terenie osiedla obowiązuje system jednego klucza - tzw. MasterKey, który sprawia, że jednym kluczem otwieramy wszystkie drzwi, do których mamy dostęp (furtka, klatka, komórka lokatorska, mieszkanie). Do budynku doprowadzony jest światłowód, który zapewnia w mieszkaniach szybki internet, telewizję HD 3 generacji i telefon cyfrowy, dodatkowo anteny satelitarne umieszczone na dachu i sieci dwóch największych dostawców telefonicznych sprawiają, że teletechniczne uzbrojenie mieszkań jest kompletne.

 

          

 

W "Odra House" znajduje się 170 mieszkań i apartamentów o powierzchni od 30 do 125 m² i 9 lokali usługowych - biurowych, garaż wielostanowiskowy, fitnes, rowerownie, pomieszczenia gospodarcze a także całodobowa portiernia / recepcja. Budynek, garaż, rowerownie oraz teren przyległy jest stale monitorowany poprzez zamontowany system telewizji przemysłowej, wyposażony w elektroniczną kontrolę dostępu.

 

Położenie inwestycji Mieszkania i Apartamenty "Odra House" na starym mieście jest sporym atutem:

spacerem - Rynek ok. 15 min., pl. Jana Pawła II ok. 10 min. (tam węzeł komunikacyjny), centrum handlowe ok. 5 min., Centrum Sportu i Rekreacji na Szczepinie ok. 10 min., gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego ok. 15 min.

rowerem - Politechnika Wrocławska ok. 20 min.

W okolicy doskonała infrastruktura szkolna i zakupowa. Bardzo dobry wyjazd na obwodnice wrocławskie i stadion.

 


 

"Odra House" wyróżnia się wśród innych apartamentowców niską energochłonnością (w granicach 30% oszczędności w stosunku do tradycyjnych rozwiązań). Dostawę ciepła przewidziano z sieci miejskiej, a budynek zostanie wyposażony dodatkowo w węzełki mieszkaniowe, umożliwiające:
 
•  sterowanie programatorem temperatury w mieszkaniu,

•  sterowanie cyrkulacją ciepła
•  rozliczanie ciepła oraz ciepłej wody według złużycia (nie ryczałtem) bezpośrednio

przez dostawcę (indywidualne umowy)

 

Mieszkania gotowe do przekazania

 

Akty notarialne przeniesienia własności w ciągu 7 dni od zapłaty za mieszkanie 

 

Projekt:                                 asw studio projektowe Maciej Hawrylak

 

O firmie   I    Wiarygodność    I    Oferta    I    Inwestycje Zrealizowane    I    Kontakt