WILLE MIEJSKIE KRZYCKA 73

 

W opracowaniu nowa inwestycja Grupy EURO-DOM. Oferta wiosną 2019.


 

WILLE PARKOWE POLANICA-ZDRÓJ:

 

Ostatnie wolne lokale w gotowych budynkach - Willi Ogrodowej i Willi Maria. Trwa koniec budowy Willi Leśnej w styczniu 2019. Szczegóły na: www.wille-polanica.pl 


 

Odra House z nagrodą Prezydenta Wrocławia

"Apartamenty i Mieszkania Odra House" z nagrodą w konkursie Piękny Wrocław w kategorii budynek mieszkalny wielorodzinny.


 

Fasada Roku 2009

"Apartamenty i mieszkania Odra House" zostały wyróżnione w konkursie na Fasadę Roku 2009 w kategori Nowy budynek powyżej 1000m2. 


 

REZYDENCJA LEOPOLDINUM NAJŁADNIEJSZĄ REALIZACJĄ WE WROCŁAWIU 2007!!!

Dziś (27.06.2008) w Muzeum Architektury rozdano nagrody Prezydenta Wroclawia w konkursie "Piękny Wrocław" dla inwestycji wybudowanych w 2007 roku. Rezydencja Leopoldinum zdobyła zarówno pierwszą nagrodę w kategorii budownictwa wielorodzinnego mieszkaniowego, jak i nagrodę GRAND PRIX  - NAJLEPSZA REAIZACJA ARCHITEKTONICZNA 2007!!! 


 

Kryształowa Rezydencja Leopoldinum

Rezydencja Leopoldinum w ogólnopolskim konkursie  magazynu "Apartamenty i Mieszkania" została nagrodzona statuetką "Kryształowe Apartamenty 2007"  i uznana za "najbardziej luksusową inwestycję na Dolnym Śląsku w 2007 r. za "atrakcyjną formę przestrzenną budynku, wysoką jakość wykończenia elewacji i prestiżową lokalizację".

 

Rezydencja otrzymała również jedno z dwóch ogólnopolskich wyróżnień w kategorii "najbardziej luksusowa inwestycja w Polsce" za "stworzenie inteligentnego budynku, w którym umiejętnie połączono nowoczesne technologie z klasycznymi wzorcami architektonicznymi oraz harmonijne wkomponowanie kamienicy w zabudowę Starego Miasta".

EURO-DOM          I      OFERTA                    I      REALIZACJE      I      KONTAKT

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Osiedle Śliczne      I      Apartamenty Silesia      I      Rezydencja Leopoldinum    

Odra House          I      Wille Parkowe              I      Tak Zmieniliśmy Kępę

 Tu jesteś: strona głóna / oferta / leopoldinum /
lokalizacja
Rezydencja Leopoldinum
Lokalizacja

Kępa Mieszczańska - ul. Zyndrama z Maszkowic to cichy i spokojny bulwar nad brzegiem Odry. Po kilku minutach spacerem możemy dotrzeć do Rynku. Idąc dalej brzegiem Odry, mijając Uniwersytet Wrocławski dochodzimy do Wyspy Piaskowej i pięknego o każdej porze roku Ostrowa Tumskiego.


  Lokalizacja ta zyskała dodatkowo na atrakcyjności dzięki programowi rewitalizacji miasta, którym ten fragment Kępy Mieszczańskiej  został objęty.  Sąsiadujące kamienice przy ul. Księcia Witolda 45 i 47 zostały pięknie odremontowane przez Gminę Wrocław, trwa remont kamienic przy ul. Zyndrama z Maszkowic 18,18a, które również zyskają nową elewację.

 

Zdjęcia lotnicze

 

lokalizacja Leopoldinum

(kolorem czerwonym zaznaczono obszar przed rozpoczęciem budowy)

kliknij na zdjęcie aby powiększyć

 

Zdjęcie z 2007 roku, prezentujące zrealizowane inwestycje

 

 

 

O firmie   I    Wiarygodność    I    Oferta    I    Inwestycje Zrealizowane    I    Kontakt