WILLE MIEJSKIE KRZYCKA 73

 

W opracowaniu nowa inwestycja Grupy EURO-DOM. Oferta wiosną 2019.


 

WILLE PARKOWE POLANICA-ZDRÓJ:

 

Ostatnie wolne lokale w gotowych budynkach - Willi Ogrodowej i Willi Maria. Trwa koniec budowy Willi Leśnej w styczniu 2019. Szczegóły na: www.wille-polanica.pl 


 

Odra House z nagrodą Prezydenta Wrocławia

"Apartamenty i Mieszkania Odra House" z nagrodą w konkursie Piękny Wrocław w kategorii budynek mieszkalny wielorodzinny.


 

Fasada Roku 2009

"Apartamenty i mieszkania Odra House" zostały wyróżnione w konkursie na Fasadę Roku 2009 w kategori Nowy budynek powyżej 1000m2. 


 

REZYDENCJA LEOPOLDINUM NAJŁADNIEJSZĄ REALIZACJĄ WE WROCŁAWIU 2007!!!

Dziś (27.06.2008) w Muzeum Architektury rozdano nagrody Prezydenta Wroclawia w konkursie "Piękny Wrocław" dla inwestycji wybudowanych w 2007 roku. Rezydencja Leopoldinum zdobyła zarówno pierwszą nagrodę w kategorii budownictwa wielorodzinnego mieszkaniowego, jak i nagrodę GRAND PRIX  - NAJLEPSZA REAIZACJA ARCHITEKTONICZNA 2007!!! 


 

Kryształowa Rezydencja Leopoldinum

Rezydencja Leopoldinum w ogólnopolskim konkursie  magazynu "Apartamenty i Mieszkania" została nagrodzona statuetką "Kryształowe Apartamenty 2007"  i uznana za "najbardziej luksusową inwestycję na Dolnym Śląsku w 2007 r. za "atrakcyjną formę przestrzenną budynku, wysoką jakość wykończenia elewacji i prestiżową lokalizację".

 

Rezydencja otrzymała również jedno z dwóch ogólnopolskich wyróżnień w kategorii "najbardziej luksusowa inwestycja w Polsce" za "stworzenie inteligentnego budynku, w którym umiejętnie połączono nowoczesne technologie z klasycznymi wzorcami architektonicznymi oraz harmonijne wkomponowanie kamienicy w zabudowę Starego Miasta".

EURO-DOM          I      OFERTA                    I      REALIZACJE      I      KONTAKT

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Osiedle Śliczne      I      Apartamenty Silesia      I      Rezydencja Leopoldinum    

Odra House          I      Wille Parkowe              I      Tak Zmieniliśmy Kępę

 Tu jesteś: strona głóna / oferta / leopoldinum /
standard wykończenia
Rezydencja Leopoldinum
Standard Wykończenia

Leopoldinum to gwarancja najwyższej klasy materiałów. Elewacja jest wykonana, z niezwykle rzadko stosowanego w budownictwie mieszkaniowym, piaskowca. Stolarka okienna, w tym witryny wysokości 2,8 i szerokości 7 m, to mahoń-meranti. Wykończenie podłóg na tarasach i loggiach - drewno egzotyczne massaranduba.

 

Rezydencja Leopoldinum to nie tylko wysmakowane materiały i kompozycje, ale również nowoczesne technologie, między innymi:

 

•  klimatyzacja/ogrzewanie najnowszej generacji firmy DAIKIN VRV II   (rozliczanie indywidualne),
•  elektroniczna kontrola dostępu, system kart chipowych,
•  system telewizji przemysłowej,
•  system sygnalizacji pożaru w mieszkaniach, na korytarzach, w garażach, hollu i na poziomie komórek.

 

Ponadto w budynku znajduje się sauna i fitness do dyspozycji mieszkańców. Budynek posiada własny ogród z fontanną i nastrojowym oświetleniem.

 


O firmie   I    Wiarygodność    I    Oferta    I    Inwestycje Zrealizowane    I    Kontakt