AKTUALNOŚCI

 

OSTATNIE MIESZKANIE W ODRA HOUSE. MEGAPROMOCJA!!!

 

W sprzedaży w Odra House pozostał jedynie penthouse na ostatnim piętrze - cztery pokoje z osobną kuchnią 125 m2 z dwoma tarasami w cenie wyprzedażowej 950 tys. zł. brutto.


 

Wille Parkowe Polanica-Zdrój:

PRAWOMOCNE POZWOLENIE NA UŻYTKOWANIE!

 

Dnia 20.05.2016 uprawomocniło się pozwolenie na użytkowanie Willi Ogrodowej i Willi Maria.


 

Wille Parkowe Polanica-Zdrój:

PRZEKAZUJEMY MIESZKANIA!

 

Mieszkania pierwszego etapu (Willa Ogrodowa i Willa Maria) w Willach Parkowych w Polanicy-Zdroju są już gotowe i umawiamy się na odbiory z naszymi klientami - już pierwsi z nich rozpoczęli prace wykończeniowe. Wszystkie dotychczas przekazane mieszkania zostały odebrane BEZUSTERKOWO.

Trwają jeszcze prace zagospodarowania terenu i przygotowania do drugiego etapu (Willi Leśnej). Zapraszamy do przeglądnięcia pozostałych w sprzedaży mieszkań. Z niecierpliwością czekamy na wiosnę, gdy wszystko się pięknie zazieleni! 

 


 

Odra House z nagrodą Prezydenta Wrocławia

"Apartamenty i Mieszkania Odra House" zdobyły 3 nogrodę w konkursie Piękny Wrocław w kategorii budynek mieszkalny wielorodzinny.


 

Fasada Roku 2009

"Apartamenty i mieszkania Odra House" zostały wyróżnione w konkursie na Fasadę Roku 2009 w kategori Nowy budynek powyżej 1000m2.

 


Wrocław coraz bliżej Odry.

"Bulwary spacerowe mają prowadzić aż od portu Osobowickiego przez port Popowice, Port Miejski, starą Odrę, tereny ZNTK, po obu stronach mostów Warszawskich, brzegami Śródmieścia, Wybrzeżem Pasteura, Wybrzeżem Wyspiańskiego, a po drugiej strony wzdłuż ulicy Na Grobli, brzegami placu Społecznego i wzdłuż wysp Bielarskiej, Słodowej i Piaskowej. Bulwar otulający wokół Kępę Mieszczańską ma zamknąć całość."

Wokół naszych inwestycji będzie coraz piękniej!


 

REZYDENCJA LEOPOLDINUM NAJŁADNIEJSZĄ REALIZACJĄ WE WROCŁAWIU 2007!!!

Dziś (27.06.2008) w Muzeum Architektury rozdano nagrody Prezydenta Wroclawia w konkursie "Piękny Wrocław" dla inwestycji wybudowanych w 2007 roku. Rezydencja Leopoldinum zdobyła zarówno pierwszą nagrodę w kategorii budownictwa wielorodzinnego mieszkaniowego, jak i nagrodę GRAND PRIX  - NAJLEPSZA REAIZACJA ARCHITEKTONICZNA 2007!!!

 


 Zarobić na wynajmie - najlepsza inwestycja to zakup mieszkania na wrocławskim Starym Mieście! - opinie ekspertów.

 


Kryształowa Rezydencja Leopoldinum

Rezydencja Leopoldinum w ogólnopolskim konkursie  magazynu "Apartamenty i Mieszkania" została nagrodzona statuetką "Kryształowe Apartamenty 2007"  i uznana za "najbardziej luksusową inwestycję na Dolnym Śląsku w 2007 r. za "atrakcyjną formę przestrzenną budynku, wysoką jakość wykończenia elewacji i prestiżową lokalizację".

 

Rezydencja otrzymała również jedno z dwóch ogólnopolskich wyróżnień w kategorii "najbardziej luksusowa inwestycja w Polsce" za "stworzenie inteligentnego budynku, w którym umiejętnie połączono nowoczesne technologie z klasycznymi wzorcami architektonicznymi oraz harmonijne wkomponowanie kamienicy w zabudowę Starego Miasta".

 Tu jesteś: strona głóna / oferta / leopoldinum /
opis inwestycji
Leopoldinum
Opis Budynku

 

 

 

LEOPOLDINUM to luksusowa rezydencja miejska o charakterze bogatej kamienicy. Budynek ma sześć kondygnacji nadziemnych i dwie podziemne. Wyposażony jest w 2 windy, dostępne także z poziomu wielostanowiskowego garażu usytuowanego w podziemiu.

 

W budynku znajduje się 27 klimatyzowanych apartamentów o metrażach 54-198 m2. Usytuowane  na piętrach apartamenty mają  obszerne 25-28 metrowe tarasy, z których rozciąga się niepowtarzalny widok na Uniwersytet Wrocławski, Ostrów Tumski i Odrę.


Budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz wykończeniem szlachetnymi materiałami- piaskowiec, granit, marmur, stal nierdzewna, szkło. Uroku elewacji dodają bariery tarasowe wykonane z ażurowych odlewów żeliwnych wg, indywidualnego projektu. Obszerny, reprezentacyjny holl wejściowy z recepcją wykończony jest granitem, marmurem emperador clrao i mahoniem-meranti. W hollu znajdują się także wygodne skórzane kanapy.

 

Niestety wszystkie apartamenty już zostały sprzedane.

 

 

  

ZOBACZ JEDEN Z ZAMIESZKANYCH APARTAMENTóW
 

 

 

 

 

 

 

Zobacz wyróżnienia dla inwestycji

O firmie   I    Wiarygodność    I    Oferta    I    Inwestycje Zrealizowane    I    Kontakt